MENSTRUAČNÍ KOUČ – ONLINE I OSOBNĚ

Společně můžeme změnit Váš vztah k menstruaci

Kdo by měl poslouchat zrovna naše vyprávění o tom, jak nás každý měsíc bolí břicho…že máme návaly vzteku, sebelítosti, ukřivděnosti, paličatosti a dalších „ostí“… že jsme unavené, zpomalené, mozek pracuje jen na polovinu nebo na méně? A že nevíme, co s tím? Kamarádky už toho mají plné zuby, a hlavně… většina z nich to má podobně. Samozřejmě na střídačku s námi.

Řeknu vám, kdo bude poslouchat velmi pozorně. Kdo se bude vyptávat na nejmenší detaily. Koho budou zajímat nejenom fyzické, ale i psychické projevy. Rytmus. Periodicita. Souvislosti. Kdo si bude psát. A kdo vám pomůže najít cestu k tomu, aby se vaše nevítaná měsíční perioda změnila ve spojence. V připomínku, že jste ženy, dárkyně života.

Je to Menstruační kouč.

Menstruační kouč Tě nepovede k vyšším výkonům, eliminaci prokrastinace a dosahování požadovaných cílů. Ne tím tradičním způsobem. O menstruaci, všech možných a potřebných pomůckách, tricích, cvicích a uvolňovacích technikách ví mnohem víc, než všechny Tvoje kamarádky dohromady, protože tohle téma je zkrátka jeho profese. Společně najdete perfektní cestu právě pro Tebe. Stejně jako u tradičního koučingu se i s menstruačním koučem potkáš několikrát. Stanovíte si cíl, kterého chcete dosáhnout, a pak k němu vyrazíte. Tvým tempem. Tempem Tvého těla a Tvojí psychiky. Protože tohle je hluboce ženské, cyklické téma, které pevně spojuje tělo a duši.

Menstruační kouč je vhodný pro ženy všeho věku. Pro mladé dívky, které se se svou menstruací setkaly poprvé a chtějí se s ní příjemně sžít, i pro pokročilé „absolventky“, které chtějí radikálně změnit týden v každém měsíci svého života tak, že ho začnou vnímat jinak.

Pokud Ti nestačí online program Menstruace bez bolesti, ale chceš si dopřát cílenou individuální péči…

Jsem tu pro Tebe!

Menstruační kouč konzultace zdravé pánevní dno Vendulka Pánková

S jakými technikami pracuji?

 • somatické koučování
 • práce s pánevním dnem
 • dechové techniky
 • jemné rehabilitační cviky na uvolnění pánve
 • automasáž, myofasciální relaxace
 • cvičení dle Mojžíšové
 • vědomá práce s tělem
 • ženský prožitkový tanec
 • ladění se na cykličnost
 • vědomá ženskost
 • práce s emocemi a ženskou energií
 • užitečné tipy ze všech oblastí (strava, bylinky, doplňky, napářka, menstruační pomůcky…)

 

Pracuji osobně i online. Objednat se můžete online.

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Jak si zarezervovat konzultaci?

Pro rezervaci můžete využít buď rezervační systém, nebo mi napište e-mail na info(@)vendulka.eu – v kalendáři jsou pouze pravidelné časové sloty, ale nabízím flexibilní časové možnosti i v jiné dny, nebo pozdější večerní časy – vše je o domluvě! 😉

 1. Vyberte si, zda chcete ONLINE nebo osobně (Praha).
 2. Vyberte si typ konzultace.
 3. Vyberte si z nabízených termínů a ten potvrďte.
 4. Vyplňte potřebné údaje o sobě, abych Vám mohla pevně zarezervovat termín.
 5. Odešlete rezervaci.
 6. Do Vaší mailové schránky přijde potvrzení rezervace s platebními údaji.
 7. Konzultaci uhraďte.
 8. Po obdržení úhrady je termín rezervovaný závazně. To Vám potvrdím e-mailem.

Pokud chcete konzultaci s menstruačním koučem dát jako dáre kamarádce, nemusíte vybírat pevný termín. Napište mi o dárkový voucher . Termín si pak zarezervuje kamarádka. Obvykle se s klientkami potkáváme 3 – 4x na jednu hodinu. Někdy stačí hodina… a někdy hodina a pak naše Facebooková skupina. 🙂

Kolik to stojí?

Online konzultace – 900 Kč / hodina

Osobní konzultace (Praha) – 1200 Kč / hodina