ONLINE PROGRAM MENSTRUACE BEZ BOLESTI

 

Pro všechny ženy, které chtějí najít účinné řešení na bolestivou menstruaci a úmorný premenstruační syndrom.

Vendulka - zdravé pánevní dno

JAK PROŽÍVÁŠ SVOU MENSTRUACI?

      • Je pro Tebe menstruace něčím, co Ti otravuje život a nejraději bys ji neměla?
      • Trápí Tě každý měsíc nesnesitelné menstruační bolesti, které Ti znemožňují normálně fungovat a vyřadí Tě na několik dní „z provozu“?
      • Už jsi vyzkoušela ledacos, ale stále nemůžeš najít způsob, jak si od menstruačních bolestí ulevit?
      • Gynekolog u Tebe nenašel žádný zdravotní problém, ale přesto se nemůžeš bolestí zbavit?
      • Žiješ s přesvědčením, že bolestivá menstruace je norma a jinak to nejde?
      • Jsi připravená přestat spoléhat na doktory a léky a naladit se na své tělo a jeho potřeby?
      • Už máš plné zuby „dobrých rad“ a nechceš se neustále dopovat analgetiky, brát antikoncepci, nebo „čekat že to po porodu přejde„?
      • Toužíš žít v souladu se svou cykličností a mít tak mnohem více energie a cítit se lépe?
      • Chceš si rozšířit zásobník prostředků a technik, které Ti mohou pomoci?
      • Chceš změnit svůj vztah k menstruaci a udělat si z ní spojence místo nepřítele?

 

Pak je tento kurz právě pro Tebe!

Stačí si věnovat alespoň pár minut denně a vědět, pro jakou techniku sáhnout pro první pomoc, a výsledek se může projevit už během prvního měsíce.

CO TI KURZ PŘINESE?

 • Práce s PÁNEVNÍM DNEM, aneb zhruba třetina žen, které řeší potíže s pánevním dnem, nemá pánevní dno povolené, ale naopak stažené, což může být jedna z příčin bolestivé menstruace. Je tedy nutné nejen ho cvičit a posilovat, ale především RELAXOVAT!
 • Zásobník CVIKŮ a cvičební sestava, které Ti pomohou uvolnit pánevní oblast, kříž, kyčle, vnitřní stranu stehen a podpořit tak úlevu od bolesti.
 • Techniky práce s DECHEM.
 • PSOAS (důležitý sval, který propojuje trup a dolní končetiny) a jeho uvolnění, které přinese uvolnění celé pánvi.
 • Uvolňování svalů a fascií, AUTOMASÁŽ s využitím rehabilitačních pomůcek.
 • TANEČNÍ INSPIRACE k rozhýbání a uvolnění Tvojí pánve a zmírnění napětí, vědomá práce s tělem.
 • Teorie, díky které vše pochopíš, ale především PRAXE a užitečné tipy, které můžeš začlenit do každodenního života a sebepéče.
 • BONUSOVÉ TECHNIKY A TIPY – menstruační pomůcky, výživa, bylinky, ženská bylinná napářka, práce s YONI vajíčkem
 • Naladění se na svou CYKLIČNOST a přijetí menstruačního cyklu jako DARU, ne jako prokletí, podpora ženské energie.

REFERENCE

Reference od klientky Terezky, kterou bolestivá menstruace trápila dlouhá léta:

 

„Absolvovala jsem kurz s Vendulkou Pánkovou o pánevním dnu, kde jsem tušila problém. Jakmile jsem viděla obrázek staženého vs. uvolněného a povoleného pánevního dna, věci mi začaly zapadat do sebe.
Cviky nejsou náročné, když se člověk dokáže vnímat, naučí se to hned. Uvolňování jsem věnovala 10 min denně před usnutím, kdykoli jsme si vzpomněla třeba při vaření nebo u TV, 2x týdně 10 minut vnějším technikám uvolnění s míčkem.
 
Tři týdny stačily na to, abych srazila bolesti při menses na polovinu a poprvé po X letech to zvládla bez analgetik. Ten rozdíl je neuvěřitelný, jsem schopná dechem a prací se svaly v podbřišku křeč uvolnit. Zatím to teda zabírá dost mentálního úsilí, ale to se poddá ?. Jsem nadšená a věřím, že se to ještě zlepší, že se dokážu bolesti zbavit ještě víc.
 
Jsem nesmírně vděčná, že jsem dostala takovou učitelku a hlavně tomu, že KONEČNĚ něco zabralo… neumíte si představit tu úlevu z absence bolesti, kterou čekáte měsíc co měsíc… jestli vás tohle téma taky trápí, nenechte to být a hledejte svoje řešení, stojí to za to! Ten pocit, že jsem zvítězila sama nad sebou je k nezaplacení ?

 

 

MŮJ PŘÍBĚH

 

Menstruace pro mne bývala utrpení od prvopočátku – nesnesitelné bolesti mne minimálně na první den „vyřadily z provozu“, analgetika nezabírala a menstruaci jsem rozhodně ráda neměla.

Po letech práce s tělem a celostním přístupem jsem objevila metody, techniky, cviky a tipy, které mi od bolestí pomohly, a můj vztah k menstruaci se naprosto proměnil.

Metody, které jsem se naučila a s úspěchem používám, jsem začala předávat svým klientkám. K mé radosti to fungovalo i na ně, což mě „nakoplo“ k tomu ukázat i dalším ženám, že mohou brát menstruaci jako DAR a ne prokletí, a menstruačních bolestí se zbavit, nebo je alespoň zmírnit.

REFERENCE

 

MLUVIT S VENDULKOU JE JAKO MLUVIT S NEJLEPŠÍ KAMARÁDKOU

„Pokud trpíte bolestivou menstruací, „pokec“ s Vendulkou opravdu doporučuji, ví, o čem mluví, a dokáže vše krásně a trpělivě vysvětlit.

Vendulka je moc sympatická, takže se nemusíte obávat studu nebo, že mluvit o tom je „přece trapný“, protože mluvit o tom s Vendulkou je jako mluvit o tom s nejlepší kamarádkou, která Vám rozumí, nesoudí a hlavně skutečně pomůže.“

Lucie F.

 

 

Dej bolesti sbohem i Ty! 🙂

Dopřej si online kurz pro MENSTRUACI BEZ BOLESTI – ve členské sekci na Tebe budou čekat videa (i jejich audio verze) a pracovní listy rozdělené do kapitol, aneb kompletní balíček pro úlevu od bolesti k okamžitému použití!

Kurz Ti bude k dispozici neomezeně po dobu 2 let od zakoupení, můžeš postupovat svým vlastním tempem, vracet se k čemu potřebuješ, a najít si v širokém zásobníku pomoci to, co bude fungovat právě pro Tebe.

K tomu navíc podpora v uzavřené FB skupině.

 

PŘIHLAŠ SE TEĎ HNED!

CENA KURZU

STANDARDNÍ CENA:

3990,- Kč

ZVÝHODNĚNÁ CENA DO 31.12.2023

2990,- Kč

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Online kurz vám nestačí, chcete své potíže konzultovat individuálně, poradit se, jak na cvičení a techniky pro úlevu od bolestí, osobně, doporučit to nejlepší právě pro vás?

Nabízím individuální konzultace osobně i online – neváhejte se ozvat na info@vendulka.eu a domluvit si péči na míru! 🙂