ONLINE PROGRAM MENSTRUACE BEZ BOLESTI

 

Pro všechny ženy, které chtějí najít účinné řešení na bolestivou menstruaci a úmorný premenstruační syndrom.

Vendulka - zdravé pánevní dno

Jak prožíváš svou menstruaci?

      • Menstruace je pro Tebe něčím, co Ti otravuje život a nejraději bys ji neměla.
      • Žiješ s přesvědčením, že bolestivá menstruace je norma a jinak to nejde.
      • Každý měsíc Tě trápí nesnesitelné menstruační bolesti, které Ti znemožňují normálně fungovat a vyřadí Tě na několik dní „z provozu“.
      • Už jsi vyzkoušela ledacos, gynekolog u Tebe žádný zdravotní problém nenašel, ale stále nemůžeš najít způsob, jak si od menstruačních bolestí ulevit.
      • Nebaví Tě každý měsíc brát silná analgetika, která stejně pořádně nezabírají.
      • Zažíváš úmorný PMS a stává se z tebe nesnesitelná fůrie nebo uzlíček neštěstí.

Chceš změnit svůj vztah k menstruaci a udělat si z ní spojence místo nepřítele? Chceš lépe poznat svůj cyklus?

Pak je tento kurz právě pro Tebe!

Stačí si věnovat alespoň pár minut denně a vědět, pro jakou techniku sáhnout pro první pomoc, a výsledek se může projevit už během prvního měsíce.

Co se v kurzu Menstruace bez bolesti naučíš?

 • Práci s PÁNEVNÍM DNEM aneb zhruba třetina žen, které řeší potíže s pánevním dnem, nemá pánevní dno povolené, ale naopak stažené, což může být jedna z příčin bolestivé menstruace. Je tedy nutné nejen ho cvičit a posilovat, ale především RELAXOVAT!
 • Zásobník CVIKŮ a cvičební sestavy, které Ti pomohou uvolnit pánevní oblast, kříž, kyčle, vnitřní stranu stehen a podpořit tak úlevu od bolesti.
 • Techniky práce s DECHEM.
 • PSOAS (důležitý sval, který propojuje trup a dolní končetiny) a jeho uvolnění, které přinese uvolnění celé pánvi.
 • Uvolňování svalů a fascií, AUTOMASÁŽ s využitím rehabilitačních pomůcek.
 • TANEČNÍ INSPIRACI k rozhýbání a uvolnění Tvojí pánve a zmírnění napětí, vědomá práce s tělem.
 • Teorii, díky které vše pochopíš, ale především PRAXI a užitečné tipy, které můžeš začlenit do každodenního života a sebepéče.
 • BONUSOVÉ TECHNIKY A TIPY – menstruační pomůcky, výživa, bylinky, ženská bylinná napářka, práce s YONI vajíčkem
 • Naladění se na svou CYKLIČNOST a přijetí menstruačního cyklu jako DARU, ne jako prokletí, podpora ženské energie.

Reference

Reference od klientky Terezky, kterou bolestivá menstruace trápila dlouhá léta:

 

„Absolvovala jsem kurz s Vendulkou Pánkovou o pánevním dnu, kde jsem tušila problém. Jakmile jsem viděla obrázek staženého vs. uvolněného a povoleného pánevního dna, věci mi začaly zapadat do sebe.
Cviky nejsou náročné, když se člověk dokáže vnímat, naučí se to hned. Uvolňování jsem věnovala 10 min denně před usnutím, kdykoli jsme si vzpomněla třeba při vaření nebo u TV, 2x týdně 10 minut vnějším technikám uvolnění s míčkem.
 
Tři týdny stačily na to, abych srazila bolesti při menses na polovinu a poprvé po X letech to zvládla bez analgetik. Ten rozdíl je neuvěřitelný, jsem schopná dechem a prací se svaly v podbřišku křeč uvolnit. Zatím to teda zabírá dost mentálního úsilí, ale to se poddá ?. Jsem nadšená a věřím, že se to ještě zlepší, že se dokážu bolesti zbavit ještě víc.
 
Jsem nesmírně vděčná, že jsem dostala takovou učitelku a hlavně tomu, že KONEČNĚ něco zabralo… neumíte si představit tu úlevu z absence bolesti, kterou čekáte měsíc co měsíc… jestli vás tohle téma taky trápí, nenechte to být a hledejte svoje řešení, stojí to za to! Ten pocit, že jsem zvítězila sama nad sebou je k nezaplacení ?

 

 

JDE TO I JINAK!

 

Sama jsem na tom byla stejně a každý měsíc se děsila bolestí, které mne paralyzovaly. Analgetika nezabírala a já byla zoufalá. Ale když jsem se naučila pracovat se svým pánevním dnem a žít v souladu se svou cykličností, zjistila jsem, že menstruace bez bolesti není mýtus!

A ráda tyto techniky a triky naučím i Tebe!

Stačí si věnovat pár minut denně a vědět, pro jakou techniku sáhnout pro první pomoc, a výsledek se u klientek projevuje už během prvního měsíce!

Co ti kurz přinese?

 • Dáš si šanci konečně najít úlevu od bolesti a přestat brát menstruaci jako nepřítele, a naopak se do ni zamilovat.
 • Dostaneš svou „menstruační KáPéZetku“  – aneb komplexní balíček cviků, technik, tipů a triků, jak nalézt úlevu od menstruačních bolestí a zlepšit svůj vztah k menstruaci.
 • Budeš mít dostatek tipů pro akutní bolest i pro dlouhodobou péči.
 • Lépe porozumíš svému tělu, cyklu i energii.
 • Budeš se cítit lépe na těle i na duši!
 • Naladíš se na svou cykličnost, budeš si užívat naplno všechny fáze cyklu a využiješ potenciál svých hormonálních proměn naplno.
 • Dalšími příjemnými benefity je „šťavnatější“ milování s partnerem, funkční střed těla, nebo záda bez bolesti.
 • Uvolněné pánevní dno Ti pomůže k uvolnění celého těla, přinese více energie, a pomůže třeba i s vylučováním, hyperaktivním močovým měchýřem, bolestmi v intimitě.

Reference

 

Mluvit s Vendulkou je jako mluvit s nejlepší kamarádkou

„Pokud trpíte bolestivou menstruací, „pokec“ s Vendulkou opravdu doporučuji, ví, o čem mluví, a dokáže vše krásně a trpělivě vysvětlit.

Vendulka je moc sympatická, takže se nemusíte obávat studu nebo, že mluvit o tom je „přece trapný“, protože mluvit o tom s Vendulkou je jako mluvit o tom s nejlepší kamarádkou, která Vám rozumí, nesoudí a hlavně skutečně pomůže.“

Lucie F.

 

 

Dej bolesti sbohem i Ty! 🙂

Dopřej si online kurz pro MENSTRUACI BEZ BOLESTI – ve členské sekci na Tebe budou čekat videa (i jejich audio verze) a pracovní listy rozdělené do kapitol, aneb kompletní balíček pro úlevu od bolesti k okamžitému použití!

Kurz Ti bude k dispozici neomezeně po dobu 2 let od zakoupení, můžeš postupovat svým vlastním tempem, vracet se k čemu potřebuješ, a najít si v širokém zásobníku pomoci to, co bude fungovat právě pro Tebe.

K tomu navíc podpora v uzavřené FB skupině.

 

PŘIHLAŠ SE TEĎ HNED!

CENA KURZU

STANDARDNÍ CENA:

4500,- Kč

ZVÝHODNĚNÁ CENA DO 31.8.2024

2990,- Kč

V ceně je navíc 60 minut individuální konzultace jako dárek!

 

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.