Víkend pro ženy: Menstruace bez bolesti a rituál Menarché

ANOTACE

Potřebujete vypnout a zrelaxovat? Načerpat ženskou energii?  Rozmazlit tělo i duši? Chcete udělat něco pro svoje zdraví zase trochu jinak? 

Víkend, kde roztančíte svoji pánev, protáhnete bolavá záda, povzbudíte ženskou energii a rozhodně polechtáte i svojí bránici.

Zaměříme se především na téma ženské cykličnosti, bolestivé menstruace a oslavíme a podpoříme své ženství speciálním rituálem Menarché („prvních měsíčků“).

Čeká Vás ženský tanec v mnoha podobách, zdravotní cvičení a téma pánevního dna – povídání o tématech každodenního života, o kterých se běžně nemluví.

PROGRAM

Pátek

Příjezd v odpoledních hodinách, ubytování

19:00 -21:00 Seznámení a úvodní naladění, tanec

Sobota

10:00 -13:00 Téma menstruace v souvislostech – ženská cykličnost v teorii i praxi (cyklický tanec), (ne)bolestivá menstruace, cvičení, které přinese úlevu při menstruačních bolestech (i při bolesti zad, beder, kříže a kyčlí). Pánevní dno a bolestivá menstruace.

13:00 -16.30 pauza na oběd, odpočinek, procházky po okolí

16.30 – 18.30 , 20:00 – 22:00 Rituál Menarché – léčivý rituál pro přijetí vlastní ženskosti a cykličnosti. (více o rituálu např. http://kalisek.cz/menarche-proc-se-vracet-k-ritualu) Péče, sdílení, práce s emocemi v těle.

Neděle

10:00 – 11:30 Tanec ženské cykličnosti, jemné protažení, bioenergetická cvičení.

12:00 – 14:00 Závěrečný rituál a relaxace

LEKTORKY

Bc. Vendulka Pánková – certifikovaná lektorka orientálního a bollywoodského tance s více než 10-letou praxí, která vás přesvědčí, že tančit se dá v každém věku i konfekční velikosti, Miss orient 2006, certifikovaná lektorka Školy pánevního dna, lektorka zdravého pohybu pro ženy (cvičení dle Mojžíšové, spirální stabilizace a mobilizace páteře, zdravotní cvičení).

Mgr. Lenka Zarah Chuchutová – fyzioterapeutka specializující se na ženskou problematiku napříč různými obory, která dokáže nenásilnou formou vysvětlit celostní přístup k ženskému zdraví i ženské spiritualitě, certifikovaná lektorka Školy pánevního dna, tanečnice, kněžka ženských kruhů.

CENA NEZAHRNUJE

Ubytování a stravu. Předpokládané náklady jsou cca 2000kč za 2 noci s plnou penzí a wellness. Ubytování a strava se hradí na místě přímo provozovateli objektu. Je/není možné hradit platební kartou.

CO S SEBOU / CO SI PŘIPRAVIT

BUDE UPŘESNĚNO

19.09.2021

11:00 – 19:30

Vendulka Pánková - tanečnice a lektorka pohybu: Belly Dance, Škola pánevního dna

CENA KURZU

450,00 Kč

REZERVACE MÍSTA

Těším se na Vás!
Vendulka
Odesláním přihlášky potvrzujete souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

OBCHODNÍ A ETICKÉ PODMÍNKY ÚČASTI NA KURZECH TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA

Milé ženy, velmi mne těší Váš zájem o mé kurzy a semináře a plně věřím, že splní Vaše očekávání. V rámci bezpečného přístupu k Vašemu zdraví Vás žádám o prohlášení, že:

 1. Nejste v péči psychiatra a neberete psychofarmaka.
 2. Nejste v prvním, ani třetím trimestru těhotenství (menstruace účasti na kurzu nebrání).
 3. Nejste vážně nemocná – jakékoliv zdravotní potíže, které souvisí s tématem kurzu máte povinnost oznámit lektorce spolu s přihláškou (vepsat do poznámky formuláře), a také těsně před zahájením kurzu na místě.
 4. Berete na vědomí, že kurz je pouze pro Vaši osobní potřebu, NEnahrazuje certifikovaný kurz lektorek a Vy nemáte opravnění na jeho základě metodu 3x3 (a to ani její části vyučovat), komerčně na znalostech z kurzu profitovat.
 5. Berete na vědomí, že kurz je PREVENCÍ v rámci regenerace a seberozvoje, nikoliv léčbou, a o jeho vhodnosti se předem poradíte se svým ošetřujícím lékařem, kurz nenahrazuje lékařskou péči.
 6. Jste plnoletá.
 7. Nejste v procesu umělého oplodnění, ani inseminace.
 8. Kurzu se účastníte plně na vlastní zodpovědnost (kurz se dotýká nejen těla, ale i emocí, často hluboko uložených, berte proto, prosím, v potaz možné emoční rozladění po kurzu, bolesti v podbřišku, v kříži, či lehce namožené pánevní dno, intenzivnější vylučování atd.).

Pokud jste v péči psychiatra, těhotná, nebo máte jiné zdravotní potíže, konzultujte, prosím, před přihlášením účast se svým lékařem a s lektorkou.

(podmínky dle pravidel Školy pánevního dna)
 
Účast na všech akcích nenahrazuje lékařskou péči a je na vlastní zodpovědnosti přihlášených.
 
Přihláška se stává platnou po zaplacení zálohy ve výši 50% / celé částky na uvedený účet. 
 
 

 

 • Přihláška na kurz je po zaplacení kurzovného závazná.
 • Při odhlášení se více než měsíc před konáním kurzu Vám bude vráceno 100% kurzovného, při odhlášení se 2-4 týdny před konáním kurzu vám bude vráceno 50% kurzovného, pokud se odhlásíte méně než 2 týdny před kurzem, nebo na kurz nedorazíte, kurzovné bohužel vrátit nelze, ale můžete za sebe samozřejmě poslat náhradnici.
 • V případě zrušení akce z důvodu epidemie COVID-19 vám bude vystaven voucher na zaplacenou částku, použitelný na jakékoliv mé služby, nebo vám budou peníze vráceny.

Odesláním přihlášky vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona o ochraně osobních údajů. Zavazuji se, že Vaše osobní údaje neposkytnu třetí straně a nebudou ani jinak zneužity a jsou bezpečně uloženy. Přihláškou stvrzujete svůj zájem o zasílání newsletteru o mých akcích. Souhlas lze kdykoliv zrušit pomocí e-mailové zprávy ve tvaru "STOP" zaslané na e-mail info@vendulka.eu , nebo jednoduše pomocí tlačítka Odhlásit se na konci newsletterů.

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte řadu práv. Pokud budete chtít některého z těchto práv využít, prosím, kontaktujte mne prostřednictvím e-mailu: info@vendulka.eu

Máte právo na informace,
které je plněno již touto informační stránku se zásadami zpracování osobních údajů.

Díky právu na přístup
mne můžete kdykoli vyzvat a já vám doložím ve lhůtě 30 dní, jaké vaše osobní údaje zpracováváme a proč.

Pokud se u vás něco změní nebo shledáte své osobní údaje neaktuální nebo neúplné, máte právo na doplnění a změnu osobních údajů.

Právo na omezení zpracování
můžete využít, pokud se domníváte, že zpracovávám vaše nepřesné údaje, domníváte se, že provádím zpracování nezákonně, ale nechcete všechny údaje smazat, nebo pokud jste vznesl námitku proti zpracování. Omezit můžete rozsah osobních údajů nebo účelů zpracování. (Např. odhlášením z newsletteru omezujete účel zpracování pro zasílání obchodních sdělení.)

Právo na přenositelnost
Pokud byste chtěli své osobní údaje vzít a přenést k někomu jinému, budu postupovat stejně jako při využití práva na přístup - jen s tím rozdílem, že vám informace dodáme ve strojově čitelné podobě. Tady potřebujeme alespoň 90 dní.

Právo na výmaz (být zapomenut)
Vaším dalším právem je právo na výmaz (být zapomenut). V takovém případě vymažu veškeré vaše osobní údaje od sebe/ ze svého systému i ze systému všech dílčích zpracovatelů a záloh. Na zajištění práva na výmaz potřebuji 30 dní. V některých případech jsem vázána zákonnou povinností, a např. musím evidovat vystavené daňové doklady po lhůtu stanovenou zákonem. V tomto případě tedy smažeme všechny takové osobní údaje, které nejsou vázány jiným zákonem. O dokončení výmazu vás budeme informovat na e-mail.

Stížnost u Úřadu na ochranu osobních údajů
Pokud se domníváte, že s vašimi údaji nezacházíme v souladu se zákonem, máte právo se se svou stížností kdykoli obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Budu moc ráda pokud nejprve budete o tomto podezření informovat mne, abych mohla případné pochybení napravit.

Odhlášení ze zasílání newsletterů a obchodních sdělení
E-maily s inspirací, články či produkty a službami vám zasílám, jste-li můj zákazník na základě našeho oprávněného zájmu správce. Pokud zákazníkem ještě nejste, posíláme vám jej jen na základě právního titulu vašeho souhlasu. V obou případech můžete ukončit odběr našich e-mailů způsoby popsanými výše.